Cos
#maker #wood
Suntem bucurosi sa va anunta ca incepand cu aceasta luna iti poti crea un turn de invatare unic prin personalizarea lui cu numele copilului.
Cum o poti face? In momentul in care vei comanda turnul de invatare adauga in cos si serviciul de personalizare disponibil aici si spune-ne ce nume doresti sa gravam.
Personalizarea nu va afecta timpul de livrare, ea fiind facuta in fabrica noastra, inca unul din avantajele unei legaturi directe producator - client.